Irma biały połysk


Meble Irma – biały połysk

Tworząc nową aranżację salonu, masz do wyboru wiele stylów wnętrz. Aktualne trendy architektoniczne pokazują, że style, w których dominuje prostota i minimalizm, cieszą się ogromną popularnością i stanowią częsty wybór miłośników pięknych aranżacji. Jednym z atrakcyjniejszych stylów wnętrz jest skandynawski. Z pewnością nie raz spotkałeś się z nim, przeglądając wnętrzarskie inspiracje i trendy. 

Jeśli planujesz aranżację salonu w stylu skandynawskim – meble z kolekcji Irma Biały Połysk znanej i cenionej marki BOG-FRAN powinny znaleźć się na twojej liście! Dlaczego? Ich estetyka doskonale odpowiada skandynawskim standardom, a funkcjonalny design sprawia, że nie ma mebli, które lepiej oddają to, czym jest ten styl.

Irma Biały Połysk – skandynawska funkcjonalność tkwi w estetyce

Styl skandynawski poza estetyką wykonania skupia się przede wszystkim na wartości użytkowej. Elementy wyposażenia powinny cechować się praktycznością – stąd ich prostota i wysoka jakość. Właśnie z tego powodu kolekcja mebli skandynawskich Irma Biały Połysk wyróżnia się funkcjonalnością. Dzięki zastosowanym materiałom i kolorystyce możliwe jest dopasowanie dodatków i aranżacji o dowolnej palecie barw – zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami. To seria o nowoczesnym i gustownym charakterze, bazująca na regularnych bryłach oraz jasnych kolorach, wprowadzających do każdego wnętrza więcej światła i ciepła. Można zatem powiedzieć, że nawet wygląd mebli w stylu skandynawskim niesie za sobą funkcjonalność.

Kolekcja Irma – Biały Połysk czy dąb?

Przy kreowaniu swojej wymarzonej aranżacji salonu z pewnością chcesz, by prezentował się oryginalnie i wykraczał poza standardy. Czy jest więc możliwe, by osiągnąć ten efekt, korzystając jednocześnie z konkretnego stylu architektonicznego? Tak, skandynawska estetyka nie musi Cię ograniczać, wręcz przeciwnie: może dać Ci motywację, by stworzyć coś innego. Aby możliwe było jak najlepsze dostosowanie estetyki skandynawskich mebli do salonu z kolekcji Irma do Twoich preferencji i oczekiwanego efektu, seria stworzona jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białe fronty mogą zdobić korpusy w kolorze białym lub w wersji dębowej. Zarówno jeden, jak i drugi wariant wpisuje się w estetykę skandynawską, jednak każdy z nich pozwala osiągnąć odmienny efekt wizualny. Całość dopełniają subtelne wstawki na frontach, których kolorystyka dostosowana jest do wariantu. W przypadku wyboru dębowych korpusów wstawki również są dębowe, natomiast kolekcja Irma Biały Połysk zawiera wstawki w dwóch zamiennych wariantach kolorów: białym i dąb maggia. 

Irma Biały Połysk – skandynawski styl, polska jakość

Ważnym aspektem odpowiedzialnym za popularność i estetykę nowoczesnych mebli z kolekcji IRMA Biały Połysk jest niewątpliwie wysoka jakość wykonania wynikająca z polskiej produkcji. Korpusy wykonano z płyty meblowej laminowanej, z kolei fronty z płyty MDF, którą oklejono folią PVC, co w efekcie nadaje ich powierzchni połysk. Dodatkowo konstrukcja każdego mebla została wzmocniona obrzeżami ABS, dzięki czemu jest trwała i mniej podatna na uszkodzenia. Kredensy, komody i szafy do salonu z tej kolekcji wyróżniają się stylową formą, w której zrezygnowano ze standardowych uchwytów na rzecz nowocześniejszego rozwiązania, jakim są frezowane uchwyty, czyli specjalnie wyprofilowane wgłębienia umiejscowione na krawędziach drzwiczek. Dzięki takiemu sposobowi wykonania kolekcja Irma Biały Połysk wyróżnia się:

  • trwałością i odpornością na uszkodzenia,
  • estetyczną, błyszczącą powierzchnią,
  • stylowym designem,
  • zgodnością z aktualnymi trendami i standardami estetycznymi.

Konstrukcja mebli skandynawskich Irma Biały Połysk

O jakości mebli można pisać wiele – w końcu to ona w dużej mierze determinuje ich wartość. O wiele lepiej jednak wskazać konkretne elementy, które składają się na gatunkowe meble, a są to przede wszystkim materiały i rozwiązania techniczne zastosowane podczas produkcji. Jak jest w przypadku kolekcji polskich mebli do salonu BOG-FRAN Irma Biały Połysk? Wysokiej jakości kulkowe prowadnice szuflad firmy GTV dają możliwość pełnego wysuwania. Dzięki temu masz pewność, że wykorzystujesz mebel w pełni, a dzięki jakości tych elementów szuflady są niezawodne. 

Problem z trzeszczącymi drzwiczkami od szafy? Nie w przypadku kolekcji Irma Biały Połysk – hamulce do drzwi w zawiasach regulowanych w trzech płaszczyznach wyposażone są w system cichego domykania. Plastikowe stopki poza wysoką estetyką pozwalają regulować wysokość, co znacznie zwiększa komfort użytkowania komód, kredensów, regałów i szafek do salonu. W przypadku witryny i kredensu zastosowano szkło hartowane do szyb frontowych oraz oświetlenie LED (barwa biała zimna), co zwiększa bezpieczeństwo i trwałość polskich mebli do salonu w stylu skandynawskim, a także wpływa na walory estetyczne kolekcji Irma Biały Połysk. 

Meble skandynawskie do salonu Irma Biały Połysk – dlaczego warto je mieć?

Kolekcja Irma to wyjątkowe pod wieloma względami rozwiązanie. Meble systemowe składają się z wielu elementów: komody, kredensu, ławy, łóżka z oświetleniem LED, półki wiszącej, regału, rozkładanego stołu, szafy, szafki nocnej, szafki RTV i witryny. Które z elementów wybierzesz do swojego salony lub sypialni? To zależy od ciebie, jednak możesz mieć pewność, że każde z nich pozwoli Ci na efektowne zaaranżowanie tych przestrzeni. Uniwersalne i bardzo klimatyczne wybarwienie tych mebli z kolekcji Irma Biały Połysk pozwala na ustawienie ich zarówno na tle ciemnych, jak i jasnych ścian. W każdej opcji będą idealnie i zjawiskowo z nimi kontrastować, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je to różnorodnych aranżacji wnętrz, zwłaszcza tych urządzonych w stylu skandynawskim. Ze względu na swój stylowy fason oraz wysoką jakość wykonania to bez wątpienia znakomity wybór na długie lata.

Jeśli planujesz aranżację salonu w stylu skandynawskim - meble z kolekcji IRMA znanej i cenionej marki BOG-FRAN powinny znaleźć się na Twojej liście!

Atutem tej kolekcji jest przede wszystkim funkcjonalność umożliwiająca dopasowanie dodatków i dowolnej kolorystyki aranżacji zgodnie z indywidualnymi preferencjami. To seria o nowoczesnym i gustownym charakterze, bazująca na regularnych bryłach oraz jasnych kolorach, wprowadzających do każdego wnętrza więcej światła i ciepła.

Meble z kolekcji IRMA występują w dwóch wersjach kolorystycznych: białych frontach i białych lub dębowych korpusach. Całość dopełniają subtelne wstawki na frontach, które w przypadku wyboru dębowych korpusów są również dębowe. Natomiast przy białych korpusach - wstawki dołączane są do zamówień w dwóch zamiennych wariantach kolorów: biały i dąb maggia.

Ważnym aspektem odpowiedzialnym za popularność i estetykę nowoczesnych mebli z kolekcji IRMA jest niewątpliwie wysoka jakość wykonania. Korpusy wykonane są z płyty meblowej laminowanej, z kolei fronty z płyty MDF, którą oklejoną folią PCV, co w efekcie nadaje ich powierzchni połysk. Dodatkowo konstrukcja każdego mebla została wzmocniona obrzeżami ABS, dzięki czemu jest trwała i mniej podatna na uszkodzenia. Meble z tej kolekcji wyróżniają się stylową formą, w której zrezygnowano ze standardowych uchwytów na rzecz nowocześniejszego rozwiązania, a mianowicie frezowanych uchwytów, czyli specjalnie wyprofilowanych wgłębień umiejscowionych na krawędziach drzwiczek.

Dodatkowymi zaletami są:

  • wysokiej jakości kulkowe prowadnice szuflad z możliwością pełnego wysuwania (firmy GTV)
  • hamulce do drzwi w zawiasach regulowanych w trzech płaszczyznach (zapewniające ciche domykanie)
  • plastikowe stopki z regulacją wysokości
  • hartowane szkło szyb frontowych (w przypadku witryny i kredensu)
  • oświetlenie LED (barwa biała zimna)

Podsumowując - kolekcja IRMA to wyjątkowe pod wieloma względami meble systemowe składające się z wielu elementów, które pozwolą Ci na efektowne zaaranżowanie Twojego salonu i sypialni. Uniwersalne i bardzo klimatyczne wybarwienie tych mebli pozwala na ustawienie ich zarówno na tle ciemnych, jak i jasnych ścian. W każdej opcji będą idealnie i zjawiskowo z nimi kontrastować, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je to różnorodnych aranżacji wnętrz, zwłaszcza tych urządzonych w stylu skandynawskim. Ze względu na swój stylowy fason oraz wysoką jakość wykonania to bez wątpienia znakomity wybór na długie lata.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.