Tes - orzech


Kolekcja mebli Tes

Czy możliwe jest urządzenie salonu w sposób prosty i nowoczesny, jednocześnie nie rezygnując z ciekawej stylistyki mebli? Odpowiedź brzmi: tak, z kolekcją mebli Tes. Dzięki kolorystyce takiej jak orzech meble prezentują się naturalnie i schludnie, a ozdobny trapez nadaje im ciekawy styl i jest subtelnie wkomponowanym elementem dekoracyjnym. Meble Tes to zatem doskonały sposób na połączenie nowoczesności z domową atmosferą i ciekawymi ozdobnikami. Trzeba jednak przyznać, że wygląd to niejedyny atut kolekcji mebli Tes. To staranność produkcji oraz funkcjonalność sprawia, że jest ona świetnym pomysłem na wyposażenie salonu. 

Meble Tes – barwy naturalnego drewna

O tym, jak bardzo barwy mebli wpływają na ich odbiór estetyczny, nie trzeba wspominać. Warto jednak wspomnieć o kolorystyce mebli Tes. Słodki, orzechowy brąz przywodzi na myśl prawdziwy rodzinny dom, dzięki czemu ta orzechowa kolekcja świetnie sprawdzi się, gdy chcemy dodać nieco przytulnego charakteru wnętrzu salonu. Dzięki takim barwom i widocznej strukturze słojów meble orzech Tes są doskonałym sposobem na wnętrze pełne ciepła. Jednocześnie proste kształty i mała ilość ozdobników sprawiają, że kolekcja mebli Tes świetnie odnajdzie się we współczesnych aranżacjach, nawet tych najnowocześniejszych. Duże znaczenie w przypadku zestawów ma spójność wizualna. Dzięki dyskretnej ozdobie w postaci ciemnego trapezu obecnego na każdym z elementów, w których kolorystycznie dominuje orzech, meble umieszczone w salonie będą tworzyć piękną i przemyślaną kompozycję barw i kształtów. Atuty estetyczne mebli orzech Tes można zatem podsumować w kilku punktach:

  • kolorystyka – dzięki drewnu takiemu jak orzech meble wprowadzają wyjątkowy klimat do wnętrza salonu,
  • proste kształty – pozwalają wkomponować meble orzech Tes do nowoczesnych aranżacji,
  • subtelnie zrealizowany element dekoracyjny – trapez,
  • spójność wizualna dzięki ozdobnikowi powtarzającemu się na każdym elemencie.

Atuty mebli orzech Tes – dlaczego warto je mieć?

Decydując się na zakup konkretnych modeli mebli, np. eleganckiego kredensu do salonu, chcemy mieć pewność, że dokonujemy najlepszego wyboru. Czym kolekcja mebli Tes zdobywa nasze serca? 

Oryginalne meble do salonu – ta nowoczesna kolekcja mebli znacząco odbiega od standardowych minimalistycznych projektów, jednocześnie wpisując się we współczesną estetykę wnętrz. Jest to zgrabne połączenie domowego ciepła i modernistycznej prostoty w jednej kolekcji.

Funkcjonalne meble orzech – Tes mimo nieskomplikowanego designu cechuje się wysoką funkcjonalnością. Poszczególne elementy kolekcji pełne są przydatnych udogodnień, które ułatwiają użytkowanie. Przykładek jest możliwość otwierania szuflad w dużej komodzie za pomocą systemu push-open (szuflada otwiera się automatyczne po dociśnięciu szuflady).

W jakich wnętrzach kolekcja mebli Tes sprawdzi się najlepiej?

Meble Tes stworzone są, by uczynić wnętrze przytulnym. Dobrze komponują się z ciepłymi barwami – odcieniami beżu, szarości i brązu. Jeśli zależy Ci na domowej atmosferze oraz na tym, aby wnętrze salonu pasowało do domu z duszą – dzięki kolorystyce takiej jak orzech meble doskonale spełnią to zadanie. Klimatyczne, domowe i ciepłe wnętrza – właśnie taki efekt pozwoli uzyskać kolekcja mebli Tes. Dzięki uniwersalnemu designowi sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.

Stylowy orzech – meble wysokiej jakości

Wybór mebli do salonu to decyzja nie tylko związana z wyglądem i funkcjami, ale i jakością i pochodzeniem zestawu meblowego. Wybór towaru polskiego producenta mebli dla wielu osób będzie dodatkowym atutem. Bog-Fran przy produkcji mebli Tes zastosował gatunkowe płyty MDF i HDF, a korpusy wykonane są z wysokiej jakości laminowanych płyt meblowych. W przypadku kredensów i witryn wysokiej jakości szkło hartowane pozwala nie martwić się o jego wytrzymałość. Prowadnice światowego producenta Quadro Hettich to dodatkowa zaleta wpływająca na jakość i trwałość kolekcji.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.