Yolk


Kolekcja mebli Yolk

Białe meble do salonu – Yolk to kolekcja, dzięki której stylowe i modne wnętrze stworzysz z łatwością. Zobacz, jakie meble dostępne są w tej linii oraz w jaki sposób urozmaicą wnętrze twojego salonu i ułatwią codzienne funkcjonowanie.

Meble Yolk – elementy kolekcji

Co znajdziemy w kolekcji mebli Yolk? Białą, wysoką witrynę do salonu pełniącą funkcję zdobną i praktyczną. Nowością jest witryna-kredens, czyli oryginalne połączenie obu rozwiązań. Miłośników spędzania czasu przed telewizorem zachwyci stylowa szafka RTV z sześcioma praktycznymi szufladami. W zestawie białych mebli do salonu Yolk uwagę zwraca zamknięty regał. To przydatny mebel, który zajmie niewielką powierzchnię i pozwoli przechować mnóstwo potrzebnych przedmiotów, których nie chcemy widzieć na wierzchu. Jeśli masz w salonie ozdoby, rośliny lub praktyczne dodatki, w twoje gusta trafi półka wisząca, dostępna w dwóch rozmiarach. Ci, którzy w salonie chcą się relaksować i spędzać czas z bliskimi, wśród mebli Yolk szczególnie docenią stolik kawowy.

Białe meble do salonu Yolk – sposób na modną aranżację

Jak prezentują się meble Yolk? Jako pierwsze w oczy rzucają się modne kolory i minimalistyczny design, pozbawiony zbędnych elementów. Kształty obecne w kolekcji mebli Yolk cechują się prostotą i uniwersalnością. Kolorystyka jest oszczędna – mamy tu tylko jedną barwę: biel, na błyszczącej powierzchni lakierowanej płyty. Dzięki temu zyskujemy nie tylko stylowy i oryginalny efekt, ale i elegancję oraz wrażenie luksusu. Meble Yolk właśnie do wyrafinowanych wnętrz pasują najbardziej – jak wiadomo, wartość tkwi w prostocie, a kolekcja mebli Yolk jest doskonałym przykładem tego, że mniej znaczy więcej. Skromna paleta barw i lekkie kształty pozwalają dostrzec to, co jest jeszcze istotniejsze w kolekcji Yolk: funkcjonalność.

Yolk – z myślą o użytkowniku

Proste kształty mebli Yolk pozwalają z łatwością wpasować meble do salonu w każdy zakamarek. Na komfort użytkowania wpływają dodatki takie jak szuflady obecne w szafkach i kredensie czy też dodatkowe półki zamontowane pod blatem stolika kawowego. Niewidoczne frezowane uchwyty drzwiczek pozwalają zachować minimalistyczną estetykę, jednocześnie spełniając wszelkie standardy funkcjonalności białych mebli do salonu Yolk. Plastikowe stopki nie zarysują podłogi i będą świetnie pasować do innych części. Dzięki temu nie odwrócą uwagi od najważniejszych partii mebli, czyli stylowych frontów z płyty laminowanej.

Meble Yolk – do jakich wnętrz będą pasować?

Kolekcja mebli Yolk to zestaw przeznaczony do salonu. Dzięki uniwersalnemu stylowi, minimalizmowi i ponadczasowej kolorystyce sprawdzą się zwłaszcza w nowoczesnych salonach, opartych na minimalizmie i umiarze. Możemy wykorzystać je z powodzeniem w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ dzięki prostym liniom, jasnym barwom i braku elementów dekoracyjnych białe meble do salonu Yolk stworzą wrażenie przestrzeni i powiększą wizualnie wnętrze. 

Style architektoniczne bliskie kolekcji mebli Yolk to skandynawski, nowoczesny oraz minimalistyczny. Z powodzeniem jednak możesz stworzyć koncepcję wymarzonego salonu w dowolnym stylu z udziałem mebli Yolk – ogranicza Cię tylko kreatywność! Podpowiadamy jednak, że pojedyncze nawiązania do innych stylów to recepta na niebanalną aranżację,

Yolk – meble produkcji Mebel Bos

Wybierając wyposażenie salonu, warto zwrócić uwagę na producenta mebli. Mebel Bos to polska firma, działająca także na wschodzie. Poza dystrybucją mebli dużych polskich i białoruskich producentów zajmuje się także produkcją pod własną marką. W procesie produkcji Mebel Bos stawia na pierwszym miejscu jakość i staranność wykonania – to one determinują wartość powstałych kolekcji. Do wykonania mebli Yolk zastosowano:

  • płyty laminowane (w korpusach), 
  • płyty MDF (na frontach), 
  • obicia ABS, 
  • lakier zapewniający doskonałe wrażenia estetyczne. 

Swoją funkcjonalność meble zawdzięczają najlepszej jakości prowadnicom i stopkom, a oświetlenie LED pozwala cieszyć się urokiem witryny do salonu z kolekcji mebli Yolk.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.