Łóżka


Wygodne łóżko

Z tym, że wygodne łóżko jest niezbędne w każdej sypialni, nie trzeba dyskutować. Warto jednak zastanowić się, jak dobrać je do własnych potrzeb i preferencji – zarówno tych estetycznych, jak i funkcjonalnych. Łóżko sypialniane powinno nie tylko spełniać swoje podstawowe zadanie, jakim jest tworzenie przestrzeni do snu, ale również współtworzyć z innymi meblami, takimi jak szafa do sypialni czy też szafka nocna, obrany styl i wystrój wnętrza.

Przestronne łóżko do sypialni

Asortyment naszego sklepu w zakresie łóżek doskonale spełnia podstawową rolę. Prezentowane przez nas modele są wygodne i duże. Rozmiar łóżka znacząco wpływa na komfort snu, dlatego przestronne łóżko często okazuje swój zbawienny wpływ na samopoczucie i stan zdrowia. 

Mając do dyspozycji więcej przestrzeni, możemy przyjąć dogodną pozycję – taką, która jest w danej chwili najbardziej naturalna dla naszego ciała. Dzięki temu nie tylko wysypiamy się lepiej, ale i zapobiegamy bólom mięśni i kręgosłupa. Właśnie dlatego przestronne łóżko jest kluczem do lepszej jakości życia.

Na funkcjonalność łóżka do sypialni, a tym samym na nasz komfort podczas snu, wpływa kilka czynników:

  • rozmiar łóżka,
  • stelaż łóżka,
  • komfortowa konstrukcja mebla,
  • rodzaj obicia – naturalne tkaniny,
  • wygodne materace.

W naszej ofercie znajdziesz łóżka jednoosobowe o wymiarach 90x200 cm, 120x200 cm oraz przestronne łóżka podwójne o wymiarach 140x200 cm, 160x200 cm oraz 180x200 cm. 

Dla funkcjonalności istotną rolę odgrywają także dodatkowe funkcje, takie jak oświetlenie czy też obecność dodatkowego pojemnika na pościel.

Stylowe łóżko – jakie wybrać?

To, czy wygodne łóżko będzie wpisywać się w przyjętą estetykę w salonie, uzależnione jest od kilku czynników: obecności i rodzaju tapicerki, kolorów oraz kształtu łóżka. W naszym sklepie oferujemy łóżka z zagłówkami tapicerowanymi wykonanymi z weluru lub innych tkanin. Nie bez znaczenia pozostaje sposób wykończenia zagłówka – silnie wpływa on na ostateczny efekt wizualny oraz styl, jaki reprezentuje dany model łóżka. Dostępne są modele pikowane, w prążki lub zupełnie gładkie. 

W kwestii kolorów prym wiodą barwy stonowane, klasyczne – szarości, beże, biele i czerń. Tym, którzy oprócz wygodnego łóżka chcą mieć mebel w ciekawym kolorze, proponujemy kolorystykę mieszaną, a także piękną butelkową zieleń lub róż.

Choć kolorystyka wydaje się najbardziej znacząca w kwestii stylowych łóżek, to kształt nadaje im ostateczny charakter. W naszej ofercie znajdziesz standardowe prostokątne modele oraz te z nietypowymi zagłówkami – w formie muszli lub kwiatu. Dostępne są również łóżka bez zagłówków, w których funkcję ozdobą pełni metalowa konstrukcja.

Wytrzymałe łóżko – staranność wykonania

Wiemy już, jak istotne jest wygodne łóżko oraz jak ważne jest, aby było ono wystarczająco duże. Ostatnim czynnikiem, który determinuje wartość naszych wyborów, jest jakość i solidność wykonania. Produkty z naszego asortymentu pochodzą od polskich producentów łóżek, którzy tworzą wytrzymałe konstrukcje z najwyższej klasy materiałów. Atutem oferowanych przez nas produktów są dobrej jakości stelaże, wygodne, wysokie zagłówki oraz nóżki wykonane z solidnego materiału, np. ze stali chromowanej.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.