Szafy


Szafy do pokoju młodzieżowego

Szafy do pokoju dziecka są jednym z najważniejszych elementów w pokoju młodzieżowym. Bez względu na to, ile dziecko ma lat, szafa zawsze jest jednym z najbardziej potrzebnych mebli. Warto dokładnie przemyśleć jej zakup, ponieważ pełni wiele funkcji, z których najważniejszą jest możliwość komfortowego przechowywania ubrań i akcesoriów. Należy zwrócić uwagę, że nowoczesne szafy do pokoju młodzieżowego powinny być dostosowane do potrzeb rosnącego człowieka. Wraz z wiekiem przybywa przecież ubrań i innych przedmiotów osobistego użytku, które stają się coraz ważniejsze. Przed aranżacją pokoju młodzieżowego warto zatem z nim porozmawiać i ustalić jego oczekiwania. To ważny krok, ponieważ oczekiwania nastolatka często różnią się od oczekiwań rodziców, którym najczęściej zależy na funkcjonalności. Zaangażowanie młodej osoby do urządzenia własnego pokoju z całą pewnością będzie satysfakcjonować obie strony.

Szafy młodzieżowe

Pokój nastolatka stanowi swego rodzaju azyl, w którym spędza on wiele czasu: uczy się, śpi, poświęca rozrywce oraz gości swoich rówieśników. Dlatego też ważne jest, żeby cały pokój stanowił komfortowe i przytulne miejsce dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. Nastolatek musi czuć się bezpiecznie we własnym pokoju, to podstawa jego dobrego nastroju. Przed zakupem szafy do pokoju młodzieżowego należy przemyśleć, jakie rozwiązania będą najbardziej odpowiednie dla konkretnego nastolatka. Idealne dopasowanie szafy, np. zakup szafy przesuwnej do pokoju młodzieżowego, pozwoli uniknąć w pokoju niepożądanego rozgardiaszu. Warto zauważyć, że szafy młodzieżowe różnią się wielkością, kształtem oraz zagospodarowaniem wnętrza: niektóre z nich posiadają dodatkowe półki lub szuflady. To niezwykle istotne, gdy wnętrze jest ograniczone i każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. Ciekawym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest narożna szafa z lustrem do pokoju młodzieżowego, która może pomieścić jeszcze więcej ubrań niż tradycyjna szafa. Mebel ten jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego nastolatka posiadającego niewielki pokój.

Nowoczesne szafy do pokoju młodzieżowego

W naszej ofercie znajdują się drewniane szafy do pokoju młodzieżowego w bardzo przystępnych cenach. Wyróżnia nas również bieżąca dostępność produktów, które znajdują się w naszym magazynie. Z łatwością można wybrać szafę, która będzie najlepsza, najpraktyczniejsza i odpowiadająca indywidualnym potrzebom nastolatka. Wśród naszych mebli znajdują się szafy jedno-  i kilkudrzwiowe o zróżnicowanej szerokości i wysokości. Ciekawym produktem są również szafy przesuwne do pokoju młodzieżowego, które sprawdzą się w pokojach o niewielkiej powierzchni, nie zajmują bowiem wiele miejsca, a są wyjątkowo pojemne. Szafy do pokoju dziecka z naszego asortymentu wykonane są z najwyższej jakości materiałów, najczęściej z płyt laminowanych, MDF i wiórowych, które w doskonałej formie posłużą przez wiele lat. Wykorzystywane płyty są odporne na działanie czasu, nie zmieniają zabarwienia i łatwo je utrzymać w czystości. Do mebli można dobrać energooszczędne wewnętrzne oświetlenie LED, które ułatwi porządkowanie szafy i poszukiwanie ubrań.

Drewniane szafy do pokoju młodzieżowego

Przechowywanie ubrań nastolatka może sprawiać nieco trudności, zwłaszcza na niewielkich metrażach. Warto wówczas zakupić nowoczesne szafy do pokoju młodzieżowego – są wyjątkowo praktyczne dzięki zróżnicowanym wymiarom oraz pomysłowym rozwiązaniom. Wybierać można np. spośród szaf z frontami w naturalnie jasnych, jak i ciemnych odcieniach drewna, jak również mebli wykonanych z połyskujących płyt laminowanych, które optycznie powiększają wnętrze i są wyjątkowo estetyczne. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są szafy łączące płyty w różnych kolorach drewna lub uzupełnione o dodatki w postaci designerskich uchwytów.

Oferta szaf młodzieżowych

W naszym sklepie oferujemy wiele modeli szaf, które idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrze. Szafy te idealnie zmieszczą ubrania nastolatka, a także drobne sprzęty czy książki. Wyposażone są w drążek do wieszania ubrań, półki i szuflady. Te głębsze i bardziej pojemne modele (np. szafy narożne) będą idealne dla rodzeństwa. Stylistyka naszych szaf do pokoju młodzieżowego jest bardzo zróżnicowana i bez problemu trafi w gust młodej osoby. Szafy można kupić osobno, jako uzupełnienie gotowego już pokoju nastolatka albo nabyć je w całych zestawach z dopasowanym kolorystycznie:

Większość szaf do pokoju młodzieżowego - oprócz przestrzeni przeznaczonej na ubrania - ma również półki lub szuflady, które ułatwiają przechowywanie innych przedmiotów i stanowią alternatywę dla komody. Wybór drewnianej szafy do pokoju młodzieżowego można dostosować do wystroju wnętrza pokoju nastolatka dzięki najróżniejszym wersjom kolorystycznym i oryginalnemu designowi. Dużą popularnością cieszą się szafy z lustrem do pokoju młodzieżowego oraz te z frontami w bieli albo graficie. Szafy można idealnie dopasować do innych mebli z tej samej serii lub wyróżnić je i postawić na różniący się charakterem mebel.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.