Formy płatności w sklepie meblemakarowski.pl

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Numer konta: 40 1090 2590 0000 0001 4819 2967

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Płatności online PayU
Klient ma możliwość skorzystania z bezpiecznej i szybkiej formy płatności z konta bankowego lub kartą płatniczą za pomocą systemu PayU.

Przelewem online 

Klient może dokonać płatności za pośrednictwem systemu przelwy24.pl.

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole. 

Sprawdź jakie to proste: 

wybierz produkt który Cię interesuje  

gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole, wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową, 

przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane) potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS, 

umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail,  

a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie. 

MEBLE MAKAROWSKI Piotr Makarowski oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest  upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup  towarów i usług.Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.