Szafki


Szafki uniwersalne

Urządzając wnętrza, można zauważyć, że każde pomieszczenie w domu lub mieszkaniu ma charakterystyczne dla siebie meble i elementy wyposażenia, które występują tylko w tym konkretnym miejscu. Są jednak również takie meble, które przydają się wszędzie, niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Bez wątpienia należą do nich szafki. Uniwersalne zastosowanie tego elementu wyposażenia sprawia, że jest on bardzo praktyczny, a jednocześnie może pięknie zdobić pomieszczenie – właśnie dlatego warto postawić na model funkcjonalny i stylowy jednocześnie. Czy to możliwe? Tak – wystarczy spojrzeć na szafki dostępne w naszej ofercie! 

Szafki do każdego pomieszczenia – salon i sypialni

Salon i sypialnia to jedne z najważniejszych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. Dlatego, urządzając wnętrze, poświęcamy najwięcej czasu na wybór mebli do tych właśnie miejsc. Jeśli szukasz stylowej szafki uniwersalnej, która sprawdzi się również tam – dwudrzwiowy model z kolekcji Naomi to strzał w dziesiątkę. Jest to mała, wąska szafka, której orzechowa kolorystyka będzie świetnie współgrać z innymi elementami w ciemnych barwach, np. fotelami, lub – jeśli preferujesz kontrasty – sprawdzi się na jasnym tle w ciepłych odcieniach beżu, brązu lub szarości. Dzięki uniwersalnemu designowi może ona pełnić rolę szafki do każdego pomieszczenia, choć z pewnością salon lub sypialnia są dla niej doskonałym miejscem. 

Alternatywą dla małej, wąskiej szafki stojącej Naomi jest szafka wisząca z kolekcji Aygo. Model ten wyróżnia się praktycznym podziałem na półki – w poziomie i w pionie, a także naturalną kolorystyką jasnego drewna. Dzięki temu, że jest niezabudowany, stanowi świetne miejsce do ekspozycji ozdób – kwiatów, zdjęć, figurek czy też książek. 

Jakie są atuty szafki do każdego pomieszczenia, takiej jak Naomi czy Aygo?

  • Uniwersalne zastosowanie.
  • Ciekawy design.
  • Stylowa kolorystyka.
  • Praktyczne podziały z półkami i szufladami.

Szafki uniwersalne do przedpokoju

Przedpokój jest istotnym elementem domu i mieszkania, ponieważ to on prowadzi do pozostałych pomieszczeń. Chcąc udać się do któregokolwiek z nich, zazwyczaj musimy przejść przez to miejsce. Warto zatem, aby było urządzone jak najatrakcyjniej – odpowiada przecież za pierwsze wrażenie! Ozdoby w przedpokoju powinny być raczej skromne – zdecydowanie lepiej skupić się na aspektach praktycznych. W każdym przedpokoju przyda się mała, wąska szafka, np. na buty. W takiej roli świetnie spełni się model z kolekcji York w kolorze dębu, z grafitową wstawką. Dzięki prostej konstrukcji i nacisku na funkcjonalność meble takie jak te stanowią szafki do każdego pomieszczenia. Jednak w większości domów odpowiednim miejscem dla butów jest przedpokój, dlatego to tam warto umieścić ten model. 

Jako że pomieszczenie to zazwyczaj nie należy do największych, nie mamy dużych możliwości, jeśli chodzi o liczbę i wielkość mebli. Należy zatem postarać się o jak największą spójność wizualną w zakresie wyposażenia, które tam umieścimy. W przypadku wspomnianej wcześniej szafki uniwersalne uzupełnienie stanowi wyższa szafa stojąca z lustrem, jeśli takowa nie stanowi jeszcze elementu wyposażenia sypialni. W naszej ofercie znajdziesz model pochodzący z tej samej kolekcji York, dzięki czemu wystrój Twojego przedpokoju będzie prezentować się jako przemyślany i spójny.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.